Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

środa, 4 września 2013

Ćwicz dla siebie. pomagaj dzieciakom!

Kochani!

Ten wpis skierowany jest przede wszystkich do tych z Was, którzy mieszkają w Olsztynie.
Mam nadzieję, że macie dobre serduszka :) <3
Czas płynie nieubłaganie szybko, dosłownie kilka tygodni temu rozpoczęły się wakacje, a już kolejny rok szkolny nadchodzi dużymi krokami. W sklepach aż się roi od kolorowych zeszytów, kredek i tornistrów, a miedzy półkami biegają podekscytowane dzieci wybierając najładniejszy piórnik. Niestety nie wszystkie dzieci stać na nowy piórnik, błyszczące mazaki czy nawet zwykły zeszyt.  Przykry jest fakt, iż pomimo najszczerszych chęci wielu rodziców nie może zapewnić wyprawki szkolnej swoim pociechom.

Właśnie dlatego Ogólnopolska Szkoła Tańca i Fitness SalsaFit oraz Caritas Polska w ramach akcji „Tornister pełen uśmiechów” organizują charytatywne maratony Zumby, dzięki którym zapełnimy plecaki potrzebujących dzieci. Oczywiście nie uda nam się to bez Ciebie.  Przyjdź na marton Zumba, który odbędzie się w Olsztynie przy ul. Prawocheńskigo 7 (Hala Sportowa Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego) 14 września o godz. 13.00, przynieś kilka zeszytów, bądź innych przyborów szkolnych a w zamian świetnie się baw przez całe 2 godziny. 

Zumba to połączenie tańca, aerobiku oraz porywającej muzyki. Podczas zajęć Zumba spalisz zbędne kalorie, a co najważniejsze zrobisz to z uśmiechem na ustach. Zumba to innowacyjny trening fitness dopasowany do każdej grupy wiekowej, nie ważne ile masz lat! Zapraszamy zarówno 16- jak i  60-latki! Zajęcia poprowadzą wykwalifikowani instruktorzy ze szkoły SalsaFit,   którzy sprawią, że zakochasz się w Zumba. Nie krępuj się! Załóż wygodny dres, adidasy, weź wodę do picia.

 Co najważniejsze nie musisz nic płacić, nie zbieramy pieniędzy, tylko przybory szkolne dzięki czemu masz gwarancję, że akcja jest całkowicie charytatywna. Zbieramy: zeszyty, długopisy, ołówki, mazaki, kredki, gumki do ścierania, linijki, piórniki, plecaki itp. Ilość przyniesionych przyborów zależy od Ciebie, od tego na ile możesz i chcesz wspomóc naszą akcję. 

 Więcej informacji znajdziesz na www.salsafit.pl. Nie jest wymagana wcześniejsza rezerwacja miejsc, po prostu przyjdź. Czekamy właśnie na Ciebie!

Pomóżmy dzieciakom! Dajmy im łatwiejszy start w nowy rok szkolny!

Mam nadzieję, że Was tam nie zabraknie :)


Pozdrawiam!
Katiuszka <3