Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

sobota, 22 listopada 2014

Olsztyńskie blogerki znów się spotkały :)

W poprzednią sobotę miałam przyjemność uczestniczyć w spotkaniu Olsztyńskich Blogerek!Jeśli śledzicie mój kanał mogliście już zobaczyć krótki vlog z tego wydarzenia.
Ale dziś postanowiłam opowiedzieć Wam to troszkę szczegółowiej :)Spotkałyśmy się w kawiarni na Plaży Miejskiej - Hangloose. Miłe, nowoczesne wnętrze, pyszna kawa i jeszcze lepsza szarlotka! A do tego nieziemski widok na jezioro! Latem musi być tam jeszcze piękniej, choć wzburzona woda (pogoda była średnia) też ma wielki urok.
Na początku oczywiście każda z nas przedstawiła siebie i swojego bloga. Dzięki temu znalazłyśmy wspólny język i nowe tematy do rozmów.

Organizatorki:
- Ola rodzinkazinnegoswiata.pl
- Sylwia julkaijejmiejscenaziemi.blogspot.com/

Uczestniczki:
- Monika z http://zurnalistka.blogspot.com/
- Ania z www.dziecieceklimaty.pl
- Asia z notosruu.blogspot.com
- Karolina z bryndalskiswiat.blogspot.com
- Kasia z www.katiuszka1988.blogspot.com
- Agnieszka z zmotylemnadloni.blogspot.com
- Ilona z panirolnik.blogspot.com
- Ania z anibarpiomar.blogspot.com
- Magda z www.magdalenasulwinska.pl
- Edyta z http://weekendowa-kuchenka.blogspot.com/


Następnie Pani Kasia - brafiterka opowiedziała nam jak prawidłowo dobrać stanik. Okazało się, że popełniamy wiele błędów. Ale teraz już wiemy co i jak :) I najważniejsze - poznałyśmy swój prawdziwy rozmiar stanika! Co czasem okazywało się wielkim zaskoczeniem :)

Spotkał się z nami również dietetyk i trener personalny w jednym - Bartek z www.akademiazdrowia.pl, który został przez nas wręcz zasypany pytaniami! Dzięki Bogu był cierpliwy i wyrozumiały :)Poza tym czas umiliły nam prezenty i kolorowa gazowana woda :)Nasi sponsorzy:Uwielbiam takie spotkania! Można poznać wielu wspaniałych ludzi, którzy dzielą twoje pasje. Porozmawiać, poznać inne spojrzenia na różne tematy, dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy!
Mam nadzieję, że niedługo znów się spotkamy i będzie równie przyjemnie :)