Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

niedziela, 8 marca 2015

Dzień Kobiet z kobietami :)

Gdy w kalendarzu nieubłaganie zbliżał się 8 marca ciągle napotykałam posty typu: Co jej kupić na Dzień Kobiet? Top 10 prezentów na Dzień Kobiet. Czego nie kupować na Dzień Kobiet itp.
Wszystkie te posty skierowane były do mężczyzn, którzy w panice decydowali kwiatek, czekoladki, a może jeszcze coś innego,

Oczywiście, nie twierdzę, że mężczyźni powinni o nas zapominać :) Jednak moja teoria jest taka, że najlepszy Dzień Kobiet, to ten w towarzystwie....innych kobiet!

Moja mama, tradycyjnie od lat, tego dnia spotyka się z przyjaciółkami na babski wieczór. Idą na piwko i pizzę i świetnie bawią się w niemieszanym towarzystwie. Na co dzień mają tyle zajęć, że nie zawsze znajdują na to czas. A Dzień Kobiet jest ku temu okazją wręcz idealną!

Ja w tym roku postanowiłam wziąć z niej przykład. Po odebraniu wszystkich kwiatów i życzeń (dziękuję Panowie :* ) zgarnęłam siostrę i siostrę :) (cioteczną) i wybrałyśmy się nad jezioro by spędzić babskie popołudnie :)

Takiej pogody grzech nie wykorzystać! Zabrałam aparat, wszystkie ubrałyśmy się w dobry humor i popędziłyśmy nad Długie szukać wiosny!

Dziewczyny w prezencie ode mnie dostały minisesję, a ja świetne towarzystwo i śmiech do utraty tchu :)

Mam nadzieję, że kobiecy Dzień Kobiet stanie się tradycją również naszego pokolenia :)

Pamiętajcie Dziewczyny, że nikt Was nigdy lepiej nie zrozumie niż inna kobieta :) Dlatego w Dniu Kobiet życzę Wam wspaniałych damsko-damskich przyjaźni :) Byście miały w swoim otoczeniu życzliwe siostry, mamy, przyjaciółki i sąsiadki :) Kobiece życie bywa trudne, ale razem zawsze choć trochę weselej i...łatwiej :)

Kasia