Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

czwartek, 20 lutego 2014

Maskara HEAN XXL BIG LASHES waterproof

Kochani!
Staram się ograniczać mój makijaż codzienny. Rzadko używam cieni, baz, kilku produktów do konturowania na raz itp. Jednak tusz do rzęs to kosmetyk, z którego nie potrafiłabym (a przynajmniej byłoby mi bardzo smutno gdybym musiała) zrezygnować. Wypróbowuje wiele mascar i dziś właśnie opowiem Wam o jednej z nich -  Maskara XXL BIG LASHES waterproof.Według producenta tusz ma pogrubiać nasze rzęsy i maksymalnie je wydłużać. I co najważniejsze ma być wodoodporny. 

Czy tak jest?

Zacznijmy od początku.
Maskara posiada bardzo fajnie wyprofilowaną sylikonową szczoteczkę, która ładnie unosi i rozczesuje rzęsy. Dzięki czemu nie są one posklejane i są wolne od grudek. Jednak mam wrażenie, że nabiera trochę zbyt dużo kosmetyku - trzeba go wycierać o brzeg buteleczki, a to niestety nie tylko marnotrawienie produktu, ale też problem obklejonego opakowania :/

Jeżeli chodzi o wygląd rzęs po zastosowaniu tego tuszu, to jestem zadowolona. Zresztą sami oceńcie.


Jedna warstwa daje bardzo przyzwoity efekt - rzęsy są podkreślone i uniesione. 
Niestety fajne jest tylko pierwsze wrażenie. Po kilku godzinach tusz bardzo się osypuje. W normalnych warunkach nie tworzy efektu pandy, ale pod oczami można zauważyć mnóstwo czarnych kropeczek z osypanego kosmetyku. Ponadto tusz na pewno nie jest wodoodporny - łzy, pot, para wodna - to wszystko sprawia, że tusz spływa! Żaden płyn do demakijażu również nie miał problemu by go zmyć.

Podsumowując - tusz daje ładny efekt, ale jego jakość i trwałość pozostawia wiele do życzenia. Na pewno więcej nie trafi do mojej kosmetyczki.

Pozdrawiam
Katiuszka<3