Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

sobota, 14 czerwca 2014

Jak przetrwać Mundial?

Zaczęły się zmiany.
Zaczął się MUNDIAL!
Raz na cztery lata niemal każda kobieta będąca w heteroseksualnym związku staje się na miesiąc słomianą wdową. Jej facet staje się wówczas zombie z piłkami zamiast źrenic. Cudowne romantyczne wieczory we dwoje zamieniają się w spędy stada wrzeszczących facetów. Wasz salon zamienia się w wodopój z piwem, a ty nie jesteś w stanie odwrócić ich uwagi. Nawet jeśli spacerujesz tam naga.

Co musisz wtedy zrobić? WYTRZYMAĆ! Na nic płacze, lamenty i uciekanie się do sztuczek pokroju wykręcenia korków. Zawsze znajdą sposób by obejrzeć MECZ!

Ale nie martw się kobieto! Bo wbrew Twoim przypuszczeniom, nie ma lepszego czasu dla dziewczyny niż mistrzostwa świata w piłce nożnej! Masz miesiąc tylko dla siebie!


źródło


Więc co robić?

1. Nadrabiaj zaległości serialowe!
Załóż coś wygodnego, weź lody i oglądaj ulubione seriale cały wieczór! I nikt nie jęczy, że nudne, ogłupiające i bez sensu. Możesz popłakać gdy Rachel i Ross się rozstają, pośmiać z humoru Gabriel Solis i wściekać się gdy Ragnar zdradza Lagerthę.

2. Zrób domowe SPA
Wybór między maseczką, a wspólnym czasem jest trudny... A teraz nie musisz wybierać! Maseczki, peelingi, olejowanie, wcierko z kozieradki! Oto wasz czas! Dziewczyny bierzcie długie kąpiele pełne piany. Delektujcie się lampką wina w wannie pełnej gorącej wody. Smarujcie się balsamem i czekajcie 20 minut aż się wchłonie. Cudownie prawda? I nikt was nie pogania :)

3. Zaplanuj babski wieczór!
Zwołaj wszystkie przyjaciółki i idźcie się zabawić w damskim gronie! Poplotkujcie, pośmiejcie się i poopowiadajcie historie, o których nie mówi się przy facetach :) Możecie głośno komentować bruneta przy barze i nikt nie zrobi Wam sceny zazdrości :) 

4. Zrób coś za czym on nie przepada.
Lubisz francuskie kino, a on nie? Idź do kina sama i rozkoszuj się tym, że nikt nie marudzi jakie to nudne :) Kochasz sushi, a on zawsze woli iść na pizzę? Idź z koleżanką do japońskiej knajpki i ciesz się tym, że nikt nie marudzi :) Uwielbiasz pływać, a on woli iść na rower? Gdy on zasiądzie przed telewizorem spakuj się i idź na basen! 

5. Zrób coś na co zawsze brakowało Ci czasu.
Oboje jesteście zabiegani więc, to normalne, że gdy tylko nadarzy się wolna chwila chcecie spędzić ją razem. Na pewno masz jednak jakieś małe marzenia, które chciałabyś spełnić, ale nigdy nie znalazły się w Twoim napiętym grafiku.  Teraz gdy on siedzi przyklejony do kanapy masz wreszcie na to czas! Zapisz się na wieczorny kurs szycia toreb. Albo na warsztaty robienia biżuterii! Z pewnością znajdziesz coś dla siebie!

Widzisz? Mundial nie jest tak straszny jak go kobiety malują! Można go wykorzystać na milion sposobów!

I ostatnia propozycja :)
Dołącz do swojego faceta :) Wczuj się w klimat! Niech ogarnie Cię mundialowa gorączka!
Znajdź drużynę, której będziesz kibicować (wbrew temu co mówią celebrytki Polska się nie zakwalifikowała :) i ciesz się z każdego gola, krzycz po każdym faulu i wkurzaj się na niesprawiedliwe osądy sędziego! No i zawsze możesz popatrzeć na piłkarzy :)

Tylko nie pytaj co to spalony.... Doczytaj i nie psuj mu zabawy :)


Wiem co mówię. Jestem dziewczyną piłkarza.

Pozdrawiam
Katiuszka<3